Ağrı Tutak Atabindi İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

21 Mayıs 2022 - 13:42

Ağrı Tutak Atabindi İlkokulu

Ağrı Tutak Atabindi İlkokulu
Son Güncelleme :

26 Haziran 2018 - 23:07

Ağrı Tutak Atabindi İlkokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometredir?

Okulumuz ilçe merkeze 18 km uzaklıkta olan Atabindi köyündedir. Ulaşım servisle sağlanmaktadır. Okulumuzda 3 öğretmen, 46 öğrenci ve 4 derslik bulunmaktadır. Lojman ana sınıfı olarak kullanılmaktadır. Öğretim şekli tam gün olup Yabancı dil olarak İngilizce eğitimi verilmektedir. Isınma sistemi kaloriferdir.

Vizyon

Eğitim teknolojisinden olabildiğince yararlanmak, bireysel yeteneklerin gelişimini sağlayarak üretkenliği arttırmak, öğrenci merkezli eğitim uygulamak, sağlıklı ve mutlu toplum oluşturma yolunda bireyleri bilinçlendirmek, diğer okullara örnek teşkil edecek bir okul konumuna gelmektir.

Misyon

Milli Eğitim Temel Kanununda yer alan genel ve özel amaçlara uygun olarak; Sağlam karakterli, dürüst, kuvvetli bir vatan ve millet sevgisi olan, insani, milli ve ahlaki değerlerle donanmış, ülkesine yararlı, okuyan, inceleyen, araştıran, mili ve evrensel değerleri tanıyan benimseyen, araştırmacı, sorgulayıcı, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi düşüncelerini savunurken başkalarının düşünce ve haklarına saygı gösteren, görev ve sorumluluklarının bilincinde olan öğrenciler yetiştirmektir.

TUTAK – Atabindi İlkokulu

× Online Destek