Ağrı Tutak Aşağı Kargalı İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 23:34

Ağrı Tutak Aşağı Kargalı İlkokulu

Ağrı Tutak Aşağı Kargalı İlkokulu
Son Güncelleme :

26 Haziran 2018 - 0:34

Ağrı Tutak Aşağı Kargalı İlkokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometredir?

İl ve ilçe merkeze 20 km uzaklıkta olan Aşağı Kargalık köyündedir. Ulaşımda köylüler köyün minibüsleri ile öğretmenler ise kendi okul servisleri ile ulaşım yapmaktadırlar. Okulumuzda 3 öğretmen, 42 öğrenci, 3 derslik bulunmaktadır.  Okulumuzda eski ve yeni olmak üzere 2 lojman bulunmakta ancak eskisi kullanılacak durumda değildir.Lojmanın ısınma şekli sobalıdır. Isınma sistemi sobadır. tam zamanlı eğitim verilmektedir.

Vizyon
VİZYONUMUZ Öğrencilerimizin değişim ve gelişimini, Değişirken öz değerlerimizi yitirmemeyi, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çizdiği Çağdaş uygarlıklar ve medeniyet yolunda yürümeyi hedef almaktır.
Misyon
MİSYONUMUZ Aşağı Kargalık İlkokulu olarak: Biz; bütün öğrencilerimizin öncelikle öğrenmeyi öğrenmelerini, onların bilgili, becerili, kendine güvenen bireyler olarak yetişmelerini sağlamak için varız. Amacımız; sevgi, saygı ve güven ortamında birey olarak farkındalıklarını hissettirmek onları sürekli gelişim içerisindeki hayat becerilerini kazandırmaktır.

AŞAĞI KARGALIK İLKOKULU

× Online Destek