Ağrı Tutak Anadolu İmam Hatip Lisesi - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 23:59

Ağrı Tutak Anadolu İmam Hatip Lisesi

Ağrı Tutak Anadolu İmam Hatip Lisesi
Son Güncelleme :

24 Haziran 2018 - 1:35

Ağrı Tutak Anadolu İmam Hatip Lisesi nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometredir?

Okulumuz il merkeze 40 km, ilçe merkeze 2 km uzaklıktadır. Ulaşım yaya olarak kolaylıkla sağlanmaktadır. Okulumuzda 34 öğretmen, 770 öğrenci ve 27 derslik bulunmakla beraber kütüphane vb. sosyal alanlar oldukça fazladır. Kız ve erkek olmak üzere 2 pansiyon mevcuttur. Öğretim şekli örgün olup tam zamanlı ders işlenmektedir. Isınma sistemi kaloriferdir.

Vizyon
Okulumuzda öğrenim gören öğrencilerimizin temel ihtiyaçları olan bilgileri onlara verirken, eğitim-öğretim süreci içinde; yaşadığı toplumun değerlerine saygı gösteren, kendisine, ailesine ve ülkesine karşı sorumluluklarını yerine getiren, haklarını koruyan ve başkalarının haklarına saygı gösteren, fikri, vicdanı ve irfanı hür, sevgi-saygı ve hoşgörülü bireylerin yetişmesi için örnek bir kurum olabilmektir.
Misyon
Öğrencilerimizi geleceğe hazırlamak için; onları bilgili, kültürlü birer insan olarak yetiştirmek, öğrencilerimizin zihninde insana, düşünceye, özgürlüğe, ahlaka ve kültürel mirasa saygıya dayanan bir din öğretimi anlayışını yayılmasına katkıda bulunmak. 21. yüzyılda gelişen ihtiyaçlara cevap verebilecek bireyler yetiştirmek için varız.

Tutak Anadolu İmam Hatip Lisesi

× Online Destek