Ağrı Taşlıçay Yukarı Dumanlı İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

17 Mayıs 2022 - 00:47

Ağrı Taşlıçay Yukarı Dumanlı İlkokulu

Ağrı Taşlıçay Yukarı Dumanlı İlkokulu
Son Güncelleme :

23 Haziran 2018 - 1:47

Ağrı Taşlıçay Yukarı Dumanlı İlkokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometredir?

Okulumuz Taşlıçay´a 9 km, Ağrı´ya 40 km mesafededir. Okulumuzda 2 öğretmen, 37 öğrenci ve 2 derslik bulunmaktadır. 1 de lojman mevcuttur. Lojman iki oda, mutfak, wc, banyodan oluşmaktadır.Fakat bina yetersizliğinden dolayı sınıf olarak kullanılmaktadır. Isınma sistemi sobadır. Tam zamanlı ders işlenmektedir.

VİZYON

Okulumuzdaki her bireyin farklı bir kişiliğe sahip olduğu, topluma yapabileceği katkının da kendine özgü ve farklı olduğu inancını taşımaktayız. Öğrencilerin kişilik gelişimlerine müdahale etmeden onlara saygı duyar, korur ve gözetiriz. Bütün çalışmaların odak noktasının öğrenci olduğu doğrusundan hareket ederek, öğrencilere öğrenmesini öğretmeyi görev kabul ederiz.

MİSYON

Okulumuz: kendi kendini yönetebilen, mantıklı düşünebilen, yaratıcı düşünmeye sahip, araştıran, sorgulayan, öğrenmeyi davranış haline getirmiş öğrenciler yetiştirmenin yanı sıra, yaşadığı çevrede lider bir kişi olmak için gerekli donanıma sahip, kendini ve çevresini değiştirebilecek mutlu ve umutlu güçlü karakterler yetiştirmeyi ilke edinmiştir.

Ağrı Taşlıçay Yukarı Dumanlı İlkokulu

× Online Destek