Taşlıçay Yavuz Selim Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

29 Kasım 2021 - 03:28

Taşlıçay Yavuz Selim Ortaokulu

Taşlıçay Yavuz Selim Ortaokulu
Son Güncelleme :

23 Haziran 2018 - 0:24

Taşlıçay Yavuz Selim Ortaokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometredir?

Okulumuz ilçe merkezinde bulunup il merkezine 30 km uzaklıktadır. Okulda 18 öğretmen, 222 öğrenci ve 9 derslik bulunmaktadır. Sosyal alanlar hiç yoktur. Isınma sistemi kaloriferdir. Tam zamanlı ders işlenmektedir.

Vizyon
Çalışanların gerekenleri yaparken kendilerinden emin oldukları öğrenmenin temel ihtiyaç olarak kabul edildiği farklılıkların hoş görüldüğü öğrenen ve öğretenlerin birbirlerinin öğrenmesine ve gelişmesine yardımcı olduğu, düşüncelerin özgürce ifade edilebildiği, rekabetçi değil, işbirlikçi bir ortamın olduğu okul ile çevrenin bütünleştiği çağdaş eğitim ve sosyal aktıviteler de örnek bir kurum olmak ve bunu sürdürmek.
Misyon
Biz… Kömür parçasından elmas elde etmeyi hedefleyen, yeniliklere açık, kendi kendini yetiştirebilen personel kadromuzla teknolojiyi kullanarak, kendini en iyi şekilde ifade edebilen ileriye dönük amaçları olan, insan haklarına saygılı kendisiyle barışık, sorumluluk sahibi insanı seven insanı ahlaki değerleri benimsemiş taklitçilikten uzak araştırmacı, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı vatanını seven birbirlerine tahammül edebilen bilinçli bireyler yetiştirmek için varız.

TAŞLIÇAY – Yavuz Selim Ortaokulu

× Online Destek