Taşlıçay Yatılı Bölge Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

2 Aralık 2021 - 18:08

Taşlıçay Yatılı Bölge Ortaokulu

Taşlıçay Yatılı Bölge Ortaokulu
Son Güncelleme :

23 Haziran 2018 - 0:45

Taşlıçay Yatılı Bölge Ortaokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometredir?

Okulumuz il ve ilçe merkezine 1 kilometre uzaklıkta olup ulaşımı kolaylıkla sağlanmaktadır. 26 öğretmen, 575 öğrenci ve 13 derslik bulunmaktadır. Bunun dışında yemekhane, konferans salonu, müzik sınıfı kantin vs. mevcuttur. Okula ait apartman tarzı lojman mevcuttur. Isınma sistemi kaloriferdir. Tam zamanlı eğitim verilmektedir.

Vizyon
Öğrencilerimizi; Atatürk ilkelerinin ışığında, milli eğitimimizin temel amaçları doğrultusunda milli-manevi değerlerimize bağlı; ailesine, çevresine ve milletine yararlı, aydın fikirli, çağdaş düşünceli, karşılaştığı zorlukları aşabilen bireyler olarak yetiştirmek.
Misyon
Sunduğu eğitim ortamı ile aile sıcaklığını aratmayan, öğrencilerine hoşgörülü ve demokratik bir ortam sunan, akademik başarısı yüksek ve bir üst kurum için yeterli bilgi ve beceriye sahip öğrencileriyle anılan, tercih ve takdir edilen bir yatılı bölge okulu olmaktır.

TAŞLIÇAY – Taşlıçay Yatılı Bölge Ortaokulu

× Online Destek