Taşlıçay Selahaddin Eyyubi Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

30 Kasım 2021 - 05:45

Taşlıçay Selahaddin Eyyubi Ortaokulu

Taşlıçay Selahaddin Eyyubi Ortaokulu
Son Güncelleme :

23 Haziran 2018 - 1:26

Taşlıçay Selahaddin Eyyubi Ortaokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometredir?

Okulumuz Taşlıçay ilçe merkezine 1 kilometre uzaklıktadır. Öğrenciler taşımalı olarak çevre köylerden servislerle gelmekte, öğretmenler de servis ile okula ulaşmaktadırlar. Okulumuzda 22 öğretmen, 400 öğrenci ve 18 derslik bulunmakta olup, resim sınıfı, kütüphane, kantin , vb. alanlar oldukça fazladır. Okulda lojman ve pansiyon bulunmamaktadır. Isınma sistemi kaloriferdir.

Vizyon

Eğitim teknolojisinden olabildiğince yararlanmak, bireysel yeteneklerin gelişimini sağlayarak üretkenliği arttırmak, öğrenci merkezli eğitim uygulamak, sağlıklı ve mutlu toplum oluşturma yolunda bireyleri bilinçlendirmek, diğer okullara örnek teşkil edecek bir okul konumuna gelmektir.

Misyon

Milli Eğitim Temel Kanununda yer alan genel ve özel amaçlara uygun olarak; Sağlam karakterli, dürüst, kuvvetli bir vatan ve millet sevgisi olan, insani, milli ve ahlaki değerlerle donanmış, ülkesine yararlı, okuyan, inceleyen, araştıran, mili ve evrensel değerleri tanıyan benimseyen, araştırmacı, sorgulayıcı, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi düşüncelerini savunurken başkalarının düşünce ve haklarına saygı gösteren, görev ve sorumluluklarının bilincinde olan öğrenciler yetiştirmektir.

selahaddin eyyubiortaokulu

× Online Destek