Taşlıçay Şehit Er Bülent Afşin İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

2 Aralık 2021 - 20:27

Taşlıçay Şehit Er Bülent Afşin İlkokulu

Taşlıçay Şehit Er Bülent Afşin İlkokulu
Son Güncelleme :

22 Haziran 2018 - 22:48

Taşlıçay Şehit Er Bülent Afşin İlkokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometredir?

Okulumuz il ve ilçe merkezine 9 kilometre uzaklıktadır. Okulumuzda 1 öğretmen, 14 öğrenci ve 2 derslik bulunmaktadır. Sosyal faaliyet ve alanlar yetersizdir. Isınma sistemi sobadır.

Vizyon

Eğitim teknolojisinden olabildiğince yararlanmak, bireysel yeteneklerin gelişimini sağlayarak üretkenliği arttırmak, öğrenci merkezli eğitim uygulamak, sağlıklı ve mutlu toplum oluşturma yolunda bireyleri bilinçlendirmek, diğer okullara örnek teşkil edecek bir okul konumuna gelmektir.

Misyon

Milli Eğitim Temel Kanununda yer alan genel ve özel amaçlara uygun olarak; Sağlam karakterli, dürüst, kuvvetli bir vatan ve millet sevgisi olan, insani, milli ve ahlaki değerlerle donanmış, ülkesine yararlı, okuyan, inceleyen, araştıran, mili ve evrensel değerleri tanıyan benimseyen, araştırmacı, sorgulayıcı, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi düşüncelerini savunurken başkalarının düşünce ve haklarına saygı gösteren, görev ve sorumluluklarının bilincinde olan öğrenciler yetiştirmektir.

AĞRI – TAŞLIÇAY – Şehit Er Bülent Afşin İlkokulu

× Online Destek