Taşlıçay Mehmet Akif Ersoy İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

30 Kasım 2021 - 07:05

Taşlıçay Mehmet Akif Ersoy İlkokulu

Taşlıçay Mehmet Akif Ersoy İlkokulu
Son Güncelleme :

22 Haziran 2018 - 23:57

Taşlıçay Mehmet Akif  Ersoy İlkokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometredir?

Okulumuz ilçe merkezindedir. Ulaşımı kolaylıkla sağlanır. Okulumuzda 17 öğretmen, 313 öğrenci ve 15 derslik bulunmakla beraber yemekhane, kantin, kütüphane vs. alanlar da bulunmaktadır. Isınma sistemi kaloriferdir.

Vizyon
“Öğrencilerimize;sadece üreten değil onları yaşama hazırlayan,devamlı gelişme ve yeniliklere açık çağdaş birer birey olmalarını sağlayan,başarı ve kalite düzeyi ile ilimizde örnek ve öncü bir okul olmak.”
Misyon
“Okulumuz;sosyal ve kültürel yönden gelişmiş, sağlam karakterli, ilgi ve yetenekleri doğrultusunda ilerleyen , demokratik düşünceyi benimseyen,vatan ve millet sevgisi olan,kendi kendini yönetebilen,düşüncelerini özgürce ifade eden, aynı zamanda başkalarının düşünce haklarına saygı gösteren bireyler yetiştirmektir.” İlhan TEKGÜL 8-B Sınıfı Öğrencisi 2012 OGES 1.Yerleştirmede Ağrı Fen Lisesini Kazandı. Fatih TAŞDEMİR 8-B Sınıfı Öğrencisi 2012 OGES Yd. Yerleştirmede Iğdır H. Aliyev Fen L.Kazandı. M.Ali AY YILDIZ 8-B Sınıfı Öğrencisi 2012 OGES Yd. Yerleştirmede Ardahan Rekabet Kurumu Fen L. Kazandı.

TAŞLIÇAY – Mehmet Akif Ersoy İlkokulu

× Online Destek