Ağrı Taşlıçay İmam Hatip Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

17 Mayıs 2022 - 00:47

Ağrı Taşlıçay İmam Hatip Ortaokulu

Ağrı Taşlıçay İmam Hatip Ortaokulu
Son Güncelleme :

23 Haziran 2018 - 1:54

Ağrı Taşlıçay İmam Hatip Ortaokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometredir?

Okulumuz ilçe merkezindedir. İl merkezine 37 km uzaklıkta olup saat başı ile araç vardır. Okulumuza ulaşım açısından hiçbir sıkıntı yoktur. İl merkezine minibüsler hariç öğretmenler için ayrıca servisler de mevcuttur. Okulumuzda 15  öğretmen, 200 öğrenci ve 9 derslik vardır. Yemekhane ve kantin de mevcuttur. Pansiyon vb. yoktur. Tam zamanlı eğitim verilmektedir. Isınma sistemi kaloriferdir. İlçemizde okullar arası turnuvalar düzenlenmektedir. Koşu yarışmaları, futbol turnuvaları düzenlenmektedir.

Vizyon
Öğrencilerimizi; Atatürk ilkelerinin ışığında, milli eğitimimizin temel amaçları doğrultusunda milli-manevi değerlerimize bağlı; ailesine, çevresine ve milletine yararlı, aydın fikirli, çağdaş düşünceli, karşılaştığı zorlukları aşabilen bireyler olarak yetiştirmek.
Misyon
Sunduğu eğitim ortamı ile aile sıcaklığını aratmayan, öğrencilerine hoşgörülü ve demokratik bir ortam sunan, akademik başarısı yüksek ve bir üst kurum için yeterli bilgi ve beceriye sahip öğrencileriyle anılan, tercih ve takdir edilen bir yatılı bölge okulu olmaktır.

Taşlıçay İmam Hatip Ortaokulu

× Online Destek