Taşlıçay Geçitveren İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

30 Kasım 2021 - 07:00

Taşlıçay Geçitveren İlkokulu

Taşlıçay Geçitveren İlkokulu
Son Güncelleme :

23 Haziran 2018 - 1:09

Taşlıçay Geçitveren İlkokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometredir?

Okulumuz Ağrı il merkezine 25 km, Taşlıçay ilçe merkezine 5 km uzaklıkta olan Geçitveren köyündedir. 6 öğretmen, 65 öğrenci ve 5 derslik bulunmaktadır. Öğretim şekli örgündür. Isınma sistemi sobadır. Sosyal alanlar yetersizdir.

VİZYON

Türk Milli Eğitim sisteminin genel amaç ve temel ilkeleri doğrultusunda; öğrenme için her türlü fırsatın sağlandığı bilgili, becerili ve iyi bir ahlâka sahip nitelikli öğrencilerin yetiştirildiği, tercih edilen bir okul olmaktır.

MİSYON

Milli Eğitim Temel Kanununda yer alan genel ve özel amaçlara uygun olarak; Sağlam karakterli, dürüst, kuvvetli bir vatan ve millet sevgisi olan, insani, milli ve ahlaki değerlerle donanmış, ülkesine yararlı, okuyan, inceleyen, araştıran, mili ve evrensel değerleri tanıyan benimseyen, araştırmacı, sorgulayıcı, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi düşüncelerini savunurken başkalarının düşünce ve haklarına saygı gösteren, görev ve sorumluluklarının bilincinde olan öğrenciler yetiştirmek.

geçitveren ilkokulu

 

× Online Destek