Ağrı Taşlıçay Çöğürlü İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

17 Mayıs 2022 - 00:44

Ağrı Taşlıçay Çöğürlü İlkokulu

Ağrı Taşlıçay Çöğürlü İlkokulu
Son Güncelleme :

23 Haziran 2018 - 22:38

Ağrı Taşlıçay Çöğürlü İlkokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometredir?

Okulumuz İlçe merkezine  11 km uzaklıkta olup yol asfalttır. İlçeye ulaşım her dakika sağlanabilmektedir. Okulumuzda 5 öğretmen, 86 öğrenci ve 5 derslik bulunmaktadır. Eğitim tam gün verilmektedir. Isınma şekli Soba(Yeni okul yapılacak 15/09/2018 teslim tarihidir. Yeni okulda kalorifer sistemi olacaktır.)dır.

Vizyon

Eğitim teknolojisinden olabildiğince yararlanmak, bireysel yeteneklerin gelişimini sağlayarak üretkenliği arttırmak, öğrenci merkezli eğitim uygulamak, sağlıklı ve mutlu toplum oluşturma yolunda bireyleri bilinçlendirmek, diğer okullara örnek teşkil edecek bir okul konumuna gelmektir.

Misyon

Milli Eğitim Temel Kanununda yer alan genel ve özel amaçlara uygun olarak; Sağlam karakterli, dürüst, kuvvetli bir vatan ve millet sevgisi olan, insani, milli ve ahlaki değerlerle donanmış, ülkesine yararlı, okuyan, inceleyen, araştıran, mili ve evrensel değerleri tanıyan benimseyen, araştırmacı, sorgulayıcı, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi düşüncelerini savunurken başkalarının düşünce ve haklarına saygı gösteren, görev ve sorumluluklarının bilincinde olan öğrenciler yetiştirmektir.

Çöğürlü İlkokulu

× Online Destek