Ağrı Taşlıçay Bayramyazı İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

17 Mayıs 2022 - 00:25

Ağrı Taşlıçay Bayramyazı İlkokulu

Ağrı Taşlıçay Bayramyazı İlkokulu
Son Güncelleme :

24 Haziran 2018 - 0:19

Ağrı Taşlıçay Bayramyazı İlkokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometredir?

Ağrı il merkezine 37 km, Taşlıçay ilçe merkezine 7 km uzaklıktadır. Köy ana yol kenarındadır. Okul ilçe merkezine 8 km uzaklıktaki Bayramyazı Köyündedir. Köyün arka kısmında Murat nehri bulunmaktadır. Okul servisi bulunmaktadır. İlçeden okula ulaşım 10 dk civarı sürmektedir. Okulumuzda 3 öğretmen 66 öğrenci ve 4 derslik bulunmaktadır. Isınma sistemi sobadır. Tam zamanlı eğitim verilmektedir. Lojman ana sınıfı olarak kullanılmaktadır. Öğretmenler ilçe merkezinden gidiş geliş yapmaktadırlar.

VİZYON

Öğrencilerimize sadece öğreten değil onları yaşama hazırlayan, gelişme ve yenilenmeyi devamlı yaşayan, öğrencilerimizin başarı ve kalite düzeyi ile Türkiye´nin önde gelen okulları arasında örnek ve öncü bir okul olmak.

MİSYON

Atatürkçü düşüncenin ışığı altında; kendisine ve ülkesine sorumlu, gelişimini çağın gelişmişlik düzeyi ile sınırlandırmayan, düşüncelerini özgürce ifade edebilen; dürüst, paylaşımcı, kendisine güvenen, mutlu, çevreye duyarlı, barışçı gençler yetiştirmek.

Bayramyazı İlkokulu

× Online Destek