Ağrı Taşlıçay Balık Gölü İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

25 Haziran 2022 - 22:38

Ağrı Taşlıçay Balık Gölü İlkokulu

Ağrı Taşlıçay Balık Gölü İlkokulu
Son Güncelleme :

24 Haziran 2018 - 1:09

Ağrı Taşlıçay Balık Gölü İlkokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometredir?

Okulumuz Ağrı il merkezine 30 km uzaklıkta olup Taşlıçay ilçe merkezindedir. İlçemizde D-80 Karayolu ile ulaşım sağlanmaktadır. Okulumuzda 14 öğretmen, 265 öğrenci ve 10 derslik bulunmakla beraber 4 lojman ve 1 kütüphane de mevcuttur. Öğretim şekli tam zamanlıdır. Isınma sistemi kaloriferdir.

Vizyon

Eğitim teknolojisinden olabildiğince yararlanmak, bireysel yeteneklerin gelişimini sağlayarak üretkenliği arttırmak, öğrenci merkezli eğitim uygulamak, sağlıklı ve mutlu toplum oluşturma yolunda bireyleri bilinçlendirmek, diğer okullara örnek teşkil edecek bir okul konumuna gelmektir.

Misyon

Milli Eğitim Temel Kanununda yer alan genel ve özel amaçlara uygun olarak; Sağlam karakterli, dürüst, kuvvetli bir vatan ve millet sevgisi olan, insani, milli ve ahlaki değerlerle donanmış, ülkesine yararlı, okuyan, inceleyen, araştıran, mili ve evrensel değerleri tanıyan benimseyen, araştırmacı, sorgulayıcı, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi düşüncelerini savunurken başkalarının düşünce ve haklarına saygı gösteren, görev ve sorumluluklarının bilincinde olan öğrenciler yetiştirmektir.

– BALIK GÖLÜ İLKOKULU

× Online Destek