Taşlıçay Atatürk Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

4 Aralık 2021 - 14:53

Taşlıçay Atatürk Ortaokulu

Taşlıçay Atatürk Ortaokulu
Son Güncelleme :

23 Haziran 2018 - 0:55

Taşlıçay Atatürk Ortaokulu nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometredir?

Okul ilçe merkezindedir. Ağrı iline 29 km uzaklıktadır. İlçe merkezi 6200 nüfusa sahiptir. İlçemizde devlet hastanesi, aile sağlık merkezi, zincir ve yerel market, cafe, mesire alanı, spor tesisi gibi çeşitli imkanlar mevcuttur. Konaklama olarak Taşlıçay Öğretmen evi, Kaymakamlık Konuk evi, Belediye Lojmanları ve bunların dışında ilçemizde kiralık daireler de mevcuttur. Okulumuzda 15 öğretmen, 317 öğrenci ve 10 derslik bulunmaktadır. Okulda 1 kütüphane mevcuttur. Isınma sistemi kaloriferdir. Tam zamanlı eğitim verilmektedir.

VİZYON

Her öğrencinin sosyal becerilerini geliştirmesini, toplumsal ve milli değerleri yaşamasını sağlamak, çocuklarımıza mutlu ve başarılı bireyler olma isteği ve yeteneğini kazandırmaktır.

MİSYON

Büyük düşünebilen ve bunu hayata geçirme çabasında olan, insanların mutluluğunu hedeflemiş, milli ve manevi kültürünü, evrensel değerleri koruyup geliştiren bireyler yetiştiren bir eğitim kurumu olmaktır.

atatürk ortaokulu

× Online Destek