patnos Zincirkale İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 17:30

patnos Zincirkale İlkokulu

patnos Zincirkale İlkokulu
Son Güncelleme :

17 Temmuz 2018 - 2:48

AĞRI – PATNOS Zincirkale İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Patnos ilçesinin Zincirkale köyünde bulunan okulun Patnos ilçe merkezine olan uzaklığı 16 km’dir. Okula ulaşım öğretmen servisleriyle sağlanmaktadır. Okul, 1 öğretmen ve 1 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet ve kütüphane imkanı mevcut değildir. Ancak okulun 1 adet lojmanı bulunmaktadır. Okul, soba ile ısıtılmaktadır. Okul, TAM GÜN öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Davranışlarıyla çevresine örnek olan, günün gelişen teknolojisine ayak uydurabilen ve kendini sürekli geliştiren, yetenek ve kabiliyetleri oranında mesleki ve akademik alana bilinçli bir şekilde yönelebilen, ülkemizi çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine çıkaracak bireyler yetiştirmek.

MİSYON

Biz; Atatürk İlke Ve İnkılâplarına bağlı, Milli Eğitimin amaçları doğrultusunda barış içinde, çağdaş bir dünya için; yaratıcı, akılcı, özgür bireyler yetiştirmek için varız.

× Online Destek