patnos Yukarı Kamışlı İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 18:08

patnos Yukarı Kamışlı İlkokulu

patnos Yukarı Kamışlı İlkokulu
Son Güncelleme :

16 Temmuz 2018 - 1:55

AĞRI – PATNOS Yukarı Kamışlı İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre

Ağrı ilinin Patnos ilçesinin Yukarı Kamışlı köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 84 km, Patnos ilçe merkezine olan uzaklığı ise 14 km’dir. Okula ulaşım  köy servisleriyle sağlanmaktadır. Okul, 5 öğretmen ve 3 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet ve kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun lojman imkanı da bulunmamaktadır. Okul, soba ile ısıtılmaktadır. Okul, İKİLİ öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Öğrencilerimizin zeka düzeylerini ve kabiliyetlerini en üst düzeye çıkararak onların eğitime karşı olumlu tutum geliştirmelerini sağlamak ve teknolojinin en son teknikleriyle yenilikçi toplum tarafından benimsenen ve örnek gösterilen eğitim ve öğretim yuvası oluşturmak ve Atatürk ilke ve inkılaplarını benimsetmektir.

MİSYON

Atatürk´ün ilke ve inkılaplarını benimsemiş,karşılaştığı sorunlara akılcı çözümler üreten,hür ve demokratik düşünen,bilimsel metotlarla eğitilmiş ,çağdaş düşünce yapısına sahip,yaratıcı,bilinçli ve kendine güvenen bireyler yetiştirmektir.

× Online Destek