AĞRI - PATNOS - Yukarı Damla İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 19:17

AĞRI – PATNOS – Yukarı Damla İlkokulu

AĞRI – PATNOS – Yukarı Damla İlkokulu
Son Güncelleme :

04 Temmuz 2018 - 1:24

AĞRI – PATNOS Yukarı Damla İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Patnos ilçesinin Yukarı Damla köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 103 km, Patnos ilçe merkezine olan uzaklığı 23 km’dir. Okul, 4 öğretmen ve 4 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet ve kütüphane imkanı mevcut değildir.. Ayrıca okulun lojmanı da bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Sürekli gelişme düşüncesinden hareketle yaratıcılığı, yenilikleri destekleyen ve yetiştirdiği özgüveni yüksek bireylerle ülkesini tüm dünyada temsil eden bir okul olmak.

MİSYON

Değişen dünya şartlarında bilgi toplumunun insanını yetiştirmeyi amaçlayan okulumuz:öğrencilerimizin sosyal, kültürel ve ekonomik ihtiyaçlarını karşılayacak yeteneklerinin gelişmesini sağlayacak ve günün teknolojisinin kullanarak akademik, mesleki ve teknik eğitim verecek ortamları hazırlamaktır.

× Online Destek