patnos Yeşil Hisar İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

3 Temmuz 2022 - 17:25

patnos Yeşil Hisar İlkokulu

patnos Yeşil Hisar İlkokulu
Son Güncelleme :

17 Temmuz 2018 - 2:25

AĞRI – PATNOS Yeşil Hisar İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Patnos ilçesinin Yeşil Hisar köyünde bulunan okulun Patnos ilçe merkezine olan uzaklığı 14 km’dir. Okula ulaşım özel araçlarla sağlanmaktadır. Okul, 2 öğretmen ve 2 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet imkanı mevcut iken kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun 1 adet lojmanı bulunmasına karşın lojman ana sınıfı olarak kullanılmaktadır. Okul, soba ile ısıtılmaktadır. Okul, NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Sürekli gelişme düşüncesinden hareketle, yaratıcılığı, yenilikleri destekleyen ve yetiştirdiği özgüveni yüksek bireylerle ülkesini tüm dünyada temsil eden bir okul olmak.

MİSYON

Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı Cumhuriyet ilkelerinden ödün vermeyen çalışkan, bilgi ve birikimlerini tüm insanlık yararına kullanan, topluma yararlı, paylaşımcı, yaratıcı ve pozitif düşünen yarattığı değerlerle ülkesini tüm dünyada temsil eden nitelikli bireyler yetiştirmek.

× Online Destek