patnos Uzungün Hanife İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 16:44

patnos Uzungün Hanife İlkokulu

patnos Uzungün Hanife İlkokulu
Son Güncelleme :

18 Temmuz 2018 - 3:55

AĞRI – PATNOS Uzungün Hanife İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Patnos ilçesinin Uzungün Hanife köyünde bulunan okulun Patnos ilçe merkezine olan uzaklığı ise 12 km’dir. Okula toprak yoldan, servis ile ulaşılmaktadır. Okul, 3 öğretmen ve 3 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun kütüphane ve İnternet imkanı mevcut değildir. Ancak okulun  1 adet lojmanı bulunmaktadır. Okul, soba ile ısıtılmaktadır. Okul, NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

Okula yeni bilgiler eklenecektir…

VİZYON

Uzungün Halife İlkokulu olarak: Öğrencilerimizin değişim ve gelişimini, Değişirken öz değerlerimizi yitirmemeyi, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çizdiği Çağdaş uygarlıklar ve medeniyet yolunda yürümeyi hedef almaktır.

MİSYON

Uzungün halife İlkokulu olarak: Biz; bütün öğrencilerimizin öncelikle öğrenmeyi öğrenmelerini, onların bilgili, becerili, kendine güvenen bireyler olarak yetişmelerini sağlamak için varız. Amacımız; sevgi, saygı ve güven ortamında birey olarak farkındalıklarını hissettirmek onları sürekli gelişim içerisindeki hayat becerilerini kazandırmaktır.

 

× Online Destek