AĞRI - PATNOS - Usluca İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 20:18

AĞRI – PATNOS – Usluca İlkokulu

AĞRI – PATNOS – Usluca İlkokulu
Son Güncelleme :

01 Temmuz 2018 - 4:13

AĞRI – PATNOS Usluca İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Patnos ilçesine Usluca köyünde bulunan okulun Patnos ilçe merkezine olan uzaklığı ise 8 km’dir. Okul, 2 öğretmen ve 2 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet imkanı mevcut iken, kütüphane imkanı mevcut değildir. Ancak okulun 1 adet lojmanı bulunmasına rağmen lojman sınıf olarak kullanılmaktadır. Okul, soba ile ısıtılmaktadır. Okul, TAM GÜN öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Öğrencilerimizin zeka düzeyleri,kabiliyetleri ölçüsünde en üst düzeye çıkararak onların eğitimine karşı olumlu tutum geliştirmeleri sağlamak ve teknolojinin en son teknikleriyle yenilikçi toplum tarafından benimsenen ve örnek gösterilen eğitim öğretim yuvası olmaktır.

MİSYON

Karşılaştığı sorunlara akılcı çözümler üreten,hür ve demokratik düşüne,bilimsel metotlarla eğitilmiş, çağdaş düşünce yapısına sahip, yaratıcı, bilinçli ve kendine güvenen bireyler yetiştirmektir.

× Online Destek