AĞRI - PATNOS - Ürküt İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 18:59

AĞRI – PATNOS – Ürküt İlkokulu

AĞRI – PATNOS – Ürküt İlkokulu
Son Güncelleme :

04 Temmuz 2018 - 2:53

AĞRI – PATNOS Ürküt İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Patnos ilçesinin Ürküt köyünde bulunan okulun Patnos ilçe merkezine olan uzaklığı 21 km’dir. Okul, 7 öğretmen ve 7 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet ve kütüphane imkanı mevcuttur. Ancak okulun lojmanı bulunmaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, TAM GÜN  öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Çalışanların görevlerini iyi yapmanın huzurunu duyduğu, hizmeti alan öğrenciler ve toplumsal çevrenin saygınlığını kazanmış, çalışma ortamı,öğrenci başarısı ve davranışları ile çevresinde örnek teşkil eden bir ilkokul olmak.

MİSYON

Milli Eğitim Temel Kanununda yer alan genel ve özel amaçlara uygun olarak; Sağlam karakterli, dürüst, kuvvetli bir vatan ve millet sevgisi olan, insani, milli ve ahlaki değerlerle donanmış, ülkesine yararlı, okuyan, inceleyen, araştıran, mili ve evrensel değerleri tanıyan benimseyen, araştırmacı, sorgulayıcı, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi düşüncelerini savunurken başkalarının düşünce ve haklarına saygı gösteren, görev ve sorumluluklarının bilincinde olan öğrenciler yetiştirmek.

 

 

× Online Destek