patnos Üçoymak İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 18:18

patnos Üçoymak İlkokulu

patnos Üçoymak İlkokulu
Son Güncelleme :

11 Temmuz 2018 - 3:03

AĞRI – PATNOS Üçoymak İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Patnos ilçesinin Üçoymak köyünde bulunan okulun Patnos ilçe merkezine olan uzaklığı ise 14 km’dir. Okula ulaşım servislerle sağlanmaktadır. Okul, 1 öğretmen ve 1 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet imkanı mevcut iken, kütüphane imkanı mevcut değildir.  Ayrıca okulun 1 adet, soba ile ısıtılan, 2 odalı lojmanı da bulunmaktadır. Okul, soba ile ısıtılmaktadır. Okul, NORMAL  öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

HER ÖĞRENCİNİN BAŞARININ HAZZINI ALDIĞINDA DAHA DA DÖRT ELLE EĞİTİM-ÖĞRETİME SARILDIĞI, İMKÂNSIZLIKLAR İÇİNDE YARATTIĞI İMKANLARLA, İMZA ATTIĞI BAŞARILARINA HER GEÇEN GÜN YENİLERİNİ EKLEYEN TOPLUM İÇİNDE İNSANIN DEĞERİNİ ANLAYAN VE YÜCELTEN SAYGIN BİREYLER YETİŞTİRMEK.

MİSYON

Atatürk İlke Ve İnkılaplarına bağlı, Milli Eğitimin amaçları doğrultusunda barış içinde, çağdaş bir dünya için; yaratıcı, akılcı, özgür bireyler yetiştirmek için varız.

× Online Destek