AĞRI - PATNOS - Tozlubulan İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 20:29

AĞRI – PATNOS – Tozlubulan İlkokulu

AĞRI – PATNOS – Tozlubulan İlkokulu
Son Güncelleme :

01 Temmuz 2018 - 3:38

AĞRI – PATNOS Tozbulanlı İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Patnos ilçesine Ortamdamla köyünün Tozbulanlı mezrasında bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 98 km, Patnos ilçe merkezine olan uzaklığı ise 18 km’dir. Okula ulaşım servisle sağlanmaktadır. Okul, 2 öğretmen ve 3 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet imkanı mevcut iken, kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun lojmanı da bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Öğrencilerimize sadece öğreten değil onları yaşama hazırlayan, gelişme ve yenilenmeyi devamlı yaşayan, öğrencilerimizin başarı ve kalite düzeyi ile Türkiye´nin önde gelen okulları arasında örnek ve öncü bir okul olmak.

MİSYON

Atatürkçü düşüncenin ışığı altında; kendisine ve ülkesine sorumlu, gelişimini çağın gelişmişlik düzeyi ile sınırlandırmayan, düşüncelerini özgürce ifade edebilen; dürüst, paylaşımcı, kendisine güvenen, mutlu, çevreye duyarlı, barışçı gençler yetiştirmek.

× Online Destek