AĞRI - PATNOS - Tes-İş İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 19:24

AĞRI – PATNOS – Tes-İş İlkokulu

AĞRI – PATNOS – Tes-İş İlkokulu
Son Güncelleme :

04 Temmuz 2018 - 1:02

AĞRI – PATNOS Tes – İş İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrının Patnos ilçesinin merkezinde bulunan okula herhangi bir ulaşım sıkıntısı yoktur. Okul, Abdülvehap mahallesinde bulunmaktadır. Okul, 18 öğretmen ve 15 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet ve kütüphane imkanı mevcuttur. Ancak okulun lojmanı bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, TAM  öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Öğrencilerin Türk Milli Eğitiminin genel ve özel amaçları ve Milli Eğitim İlkelerine uygun olarak; gelişen teknolojiyi yakından izleyerek ve kültürümüzden gelen yöresel işlerin yaşatılmasını; iş ve hizmet sektörüne uygun üretken bireyler haline gelmesini sağlamak.

MİSYON

Atatürkçü düşünce idealini özümsemiş, yarınına güvenle bakan, bilgiyle donatılmış, idealist, ahlaklı, çevreci, sağlıklı, üretken, inançlı, sorgulayan, teknolojiyi benimseyen, çevresiyle uyumlu, empati sahibi bireyler yetiştirmek.

× Online Destek