AĞRI - PATNOS - Tepeli Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 18:53

AĞRI – PATNOS – Tepeli Ortaokulu

AĞRI – PATNOS – Tepeli Ortaokulu
Son Güncelleme :

04 Temmuz 2018 - 3:10

AĞRI – PATNOS Tepeli Ortaokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Patnos ilçesinin Tepeli köyünde bulunan okulun Patnos ilçe merkezine olan uzaklığı 14 km’dir.  Okula ulaşım okul servisiyle sağlanmaktadır. Okul, 7 öğretmen ve 4 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet ve kütüphane imkanı mevcuttur. Ancak  okulun lojmanı  bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, TAM GÜN  öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Eğitim ve öğretim hizmetlerini çağdaş ölçütler doğrultusunda yürüten, sürekli gelişen, nitelikli ve yenilikçi bir kurum olmaktır.

MİSYON

Mutlu, Özgüvenli, Başarılı, Araştırmacı, Sorgulayan, İletişim Becerileri Gelişmiş, Ekip Çalışmasına Yatkın, Eleştirel ve Yaratıcı Düşünen, Kendi Öğrenmesinin Sorumluluğunu Üstlenen, Öğrenmenin ve Gelişmenin Keyfine Varan, Öz Disiplin Sahibi, Güçlü ve Zayıf Yönlerinin Farkında Olan, Yeniliğe ve Gelişime Açık, Başkalarının Gereksinimlerine Duyarlı, Hak, Adalet, Sorumluluk, Dürüstlük ve Doğruluk Kavramlarını İlke Edinmiş, Kendi Kültürünü Özümsemiş, Farklı Kültürlerin Görüş ve Değerlerine Saygı Duyan Dünya İnsanları Yetiştirmektir.

× Online Destek