AĞRI - PATNOS - Taşkın İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 20:35

AĞRI – PATNOS – Taşkın İlkokulu

AĞRI – PATNOS – Taşkın İlkokulu
Son Güncelleme :

01 Temmuz 2018 - 3:20

AĞRI – PATNOS Taşkın İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Patnos ilçesine Taşkın köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 107 km,Patnos ilçe merkezine olan uzaklığı ise 27 km’dir. Okula ulaşım servisle sağlanmaktadır. Okul, 10 öğretmen ve 9 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet imkanı mevcut iken, kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun lojmanı da bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Taşkın İlkokulu; geçmişten güç alarak, bugünün değerini bilen ve geleceğe umutla yürüyebilen, kendine güvenen çağdaş bireyler yetiştirir.

MİSYON

Taşkın İlkokulu, Milli Eğitim Temel Kanunu, İlköğretim ve Eğitim Kanunu ve İlköğretim Kurumları Yönetmeliğinin kuruma yüklediği sorumluluk doğrultusunda, hoşgörülü, yenilikçi, özgüven sahibi, kendini gerçekleştirmiş, yaratıcı, eleştiren ve sorgulayan, Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı bireyler yetiştirerek toplumun kalkınmasına katkıda bulunur.

× Online Destek