patnos Sütlüpınar İmam Hatip Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

3 Temmuz 2022 - 16:06

patnos Sütlüpınar İmam Hatip Ortaokulu

patnos Sütlüpınar İmam Hatip Ortaokulu
Son Güncelleme :

29 Temmuz 2018 - 3:37

AĞRI – PATNOS Sütlüpınar İmam Hatip Ortaokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Patnos ilçesinin merkezinde bulunan okula herhangi bir ulaşım sıkıntısı yoktur. Okula yürüyerek ulaşılabilmektedir. Okul, Sütlüpınar Mahallesi Zorlu Caddesinde bulunmaktadır. Okul, 16 öğretmen ve 11 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet bağlantısı imkanı mevcut iken kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun lojmanı da bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, TEKLİ öğretim şekliyle öğretim vermektedir. Okulun yabancı dili İngilizcedir.

VİZYON

Gelişen teknolojiyi yakalamak ve uygulamak için var olan okulumuz öğretmen ve öğrencilerinden övgü ile söz edilen ulusuna bağlı toplumun değerlerine saygılı, çağı yakalamış ve onu geçmeye çalışan teknolojik aydınlanmanın öncüsü adaletin, barışın hoşgörünün karşılıklı saygı ve sevginin hakim olduğu sorumlulukların ve özgürlüklerinin dengesini kurulduğu bir ortamda ülkemiz sanayisinin ihtiyacı olan nitelikli insan gücü yetiştirir. Tüm bunların geliştirmek için esnek katılımcı ve demokratik bir okul kültürü ve örgütlenmesine inanır.

MİSYON

İçimizdeki potansiyeli açığa çıkartmak ve geliştirmek Biz; SÜTLÜPINAR ORTAOKUL’un, öğrencilerin, çalışanların, velilerin ve toplumun içinde, yetenekler, kaynaklar ve birikim olduğuna inanıyoruz. Görevimiz; bu potansiyelin açığa çıkması için uygun eğitim ve öğrenme ortamı sunmak, ortaya çıkan bu potansiyeli kullanıma dönüştürerek gelişmesine hizmet etmek ve bireyin yetkinliklerini kullanma sorumluluğunu almasını sağlamaktır.

× Online Destek