AĞRI - PATNOS - Sütlüpınar İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 20:35

AĞRI – PATNOS – Sütlüpınar İlkokulu

AĞRI – PATNOS – Sütlüpınar İlkokulu
Son Güncelleme :

01 Temmuz 2018 - 2:56

AĞRI – PATNOS Sütlüpınar İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Patnos ilçesinin merkezinde bulunan okula herhangi bir ulaşım sıkıntısı bulunmamaktadır.  Okul, Sütlüpınar Mahallesi Zorlu caddesinde bulunmaktadır. Okul, 21 öğretmen ve 9 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet ve kütüphane imkanı mevcuttur. Ancak lojmanı bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul İKİLİ öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Tüm öğrencilerimiz bir yüksek öğretim kurumuna girmeye hak kazansın Öğrencilerimiz değişen ve bütünleşen dünyamıza uyum sağlayabilmek için gerekli davranış ve donanıma sahip yetişsinler.Okul toplumunun tüm bireyleri sorumluluk alsın ve sorumlulukları doğrultusunda yetki ve inisiyatif kullansın. Öğrencilerimiz yaşadıkları toplumun sorunlarına duyarlı olsunlar, fikir ve hareketleri ile öncülük etsinler.Okul toplumunu tüm bireyleri hedeflerine ulaşmada ilkelerinden ödün vermesinler. Olumlu niteliklere sahip bir kültürümüz oluşsun ve okul toplumunun bireyleri ve kültürleri ile gurur duysunlar. Okulumuzda, herkes her gün daha iyiye ulaşmak için çalışsın.

MİSYON

Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, devletin, ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan, milletin değerlerini ve kültürünü koruyan, sorgulayıcı ve yaratıcı düşünebilen, sürekli iyileştirme ve geliştirme yönünden üretken hareket eden, üstün bilgi ve beceriyle donatılmış, takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı ve mesleğinde yetkin konuma sahip  saygın bireyler yetiştirmektir.

× Online Destek