patnos Süphan Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 16:44

patnos Süphan Ortaokulu

patnos Süphan Ortaokulu
Son Güncelleme :

18 Temmuz 2018 - 3:44

AĞRI – PATNOS Süphan Ortaokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Patnos ilçesinin Süphan köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 90 km, Patnos ilçe merkezine olan uzaklığı ise 5 km’dir. Okula servisle ve taksiyle ulaşılmaktadır. Okul, 18 öğretmen ve 9 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun kütüphane ve İnternet imkanı mevcuttur. Ayrıca okulun lojmanı da bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, İKİLİ öğretim şekliyle öğretim vermektedir. Okulun kızlar ve erkekler kross koşu yarışmalarında dereceleri vardır.

VİZYON

Öğrencilerimize sadece öğreten değil, onları yaşama hazırlayan, sürekli gelişme ve yenilenmeyi hedef alan başarılı bir ülke için faydalı ve geleceği şekillendirecek bireyler yeiştiren bir okul olmak.

MİSYON

Kendisine, ailesine, ülkesine sorumlu iyi bir nesil olarak yetişen, düşüncelerini özgürce ifade edebilen, dürüst, paylaşımcı, kendisine güvenen gençler yetiştirmek.

× Online Destek