AĞRI - PATNOS - SELAHADDİN EYYUBİ ORTAOKULU - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 20:09

AĞRI – PATNOS – SELAHADDİN EYYUBİ ORTAOKULU

AĞRI – PATNOS – SELAHADDİN EYYUBİ ORTAOKULU
Son Güncelleme :

01 Temmuz 2018 - 4:56

AĞRI – PATNOS SELAHADDİN EYYUBİ Ortaokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Patnos ilçesinin Yunus Emre Mahallesinde bulunan okulun  Ağrı il merkezine olan uzaklığı 90 km, Patnos ilçe merkezine olan uzaklığı ise 3 km’dir. Okula ulaşım  servisle sağlanmaktadır. Okul, 12 öğretmen ve 10 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun kütüphane imkanı mevcut iken, İnternet imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun lojmanı da bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, NORMAL  öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Her öğrencinin iyi bir üst eğitim kurumuna yerleşmesini ve sosyal becerilerini geliştirmesini, toplumsal ve milli değerleri yaşamasını sağlamak, çocuklarımıza mutlu ve başarılı bireyler olma isteği ve yeteneğini kazandırmaktır.

MİSYON

Çağdaşlığın, teknolojinin, toplumsal yardımlaşmanın, milli değerlerin egemen olmasını sağlamak, toplumun gelişmesine katkıda bulunacak ve üretici düşünebilecek insanlar yetiştirmek, çocuklarımızın kendine özgü niteliklerini yitirmeden eğitim almalarını sağlamaktır.

× Online Destek