AĞRI - PATNOS - Patnos İMKB Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 18:50

AĞRI – PATNOS – Patnos İMKB Ortaokulu

AĞRI – PATNOS – Patnos İMKB Ortaokulu
Son Güncelleme :

04 Temmuz 2018 - 3:39

AĞRI – PATNOS İMKB Ortaokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Patnos ilçesinin merkezinde bulunan okula herhangi bir ulaşım sıkıntısı yoktur.  Patnos ilçe merkezinden servis bulunmaktadır. Okul, Serhad Mahallesinde bulunmaktadır. Okul, 14 öğretmen ve 13 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet ve kütüphane imkanı mevcuttur. Ancak okulun lojmanı bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, TAM GÜN öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

TOPLUMDA TERCİH EDİLEN VE TAKDİR GÖREN, SEVİLEN VE ÖRNEK ALINAN, ÇEVRESİNE GÜZEL ÖRNEK OLMAYI BAŞARMIŞ, ŞAHSİYETLER YETİŞTİRMEK. NİTELİKLİ, ÖNCÜ VE SAYGIN, VELİLER, ÖĞRENCİLER VE ÖĞRETMENLERCE TERCİH EDİLEN KURUMSAL KİMLİĞİ OTURMUŞ BİR OKUL HALİNE GELMEK.

MİSYON

TÜRK MİLLİ EĞİTİMİ´NİN AMAÇLARI DOĞRULTUSUNDA, ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINA BAĞLI, VATANINI VE MİLLETİNİ SEVEN, MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERİNE, İNSAN HAKLARINA SAYGILI, SÜREKLİ KENDİNİ YENİLEYEREK GELİŞMELERİ TAKİP EDEN, ÖZGÜVENİ YÜKSEK BİREYLER YETİŞTİRMEK.

× Online Destek