AĞRI - PATNOS - Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 20:18

AĞRI – PATNOS – Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu

AĞRI – PATNOS – Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu
Son Güncelleme :

01 Temmuz 2018 - 4:07

AĞRI – PATNOS Öğretmen ve Akşam Sanat Okuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin merkezinde bulunan okula herhangi bir ulaşım sıkıntısı yoktur. Okul, ilçe otogar yanında bulunmaktadır. Okulun İnternet ve kütüphane imkanları mevcuttur. Ayrıca okul kalorifer ile ısıtılmaktadır.

Okula ilerleyen zamanlarda yeni bilgiler girilecektir…

VİZYON

Geleceğimizin teminatı olan çocukları yetiştiren değerli öğretmenlerimize sosyal kazanımlarını geliştirme imkanı tanımak. Öğretmenlerimizin sosyal, kültürel talep ve ihtiyaçlarını karşılayan bir öğretmen evi olmak Tüm eğitim camiasının gurur duyacağı bir kurum haline dönüşmek Eğitimcilerin sosyal,kültürel etkinliklerine destek veren bir öğretmen evi olmak Kurum olarak bilim ve teknolojinin tüm imkanlarından faydalanmak ve eğitimcilerin de bu imkanlardan faydalanacağı ortam hazırlamak.

MİSYON

Türk Milli Eğitiminin temel amaçları doğrultusunda eğitim ve öğretim hizmeti veren öğretmenlerimize dinlenme ve rahat çalışma ortamı sunmak Öğretmenlerimizin her türlü ihtiyaçlarına yetkimiz,olanağımız ve çalışma koşullarımız ölçüsünde yanıt vermek Mutlu bireylerin toplandığı ve eğitimcilerimizin gurur duyduğu kültür evi ortamını yaratmak milli değerleri kaybetmeden, evrensel düşünen çağdaş bireyler yetişmesi için çaba sarf eden eğitimcilerin buluştuğu çağdaş bir yuva ortamı sağlamak Çeşitli etkinliklere destek olmak ya da öncülük ederek katkıda bulunmak Ülke içi veya dışında sesimizi duyuracak, çalışmalar yapan eğitimcilerimize ( Kitap,Proje,Resim,Müzik vb.)kucak açmak,onlarla dayanışma içinde olmak Kurum olarak teknolojiden olanaklar ölçüsünde yararlanmak Öğretmenlerimizin,ailelerinin kendilerini huzur içinde hissedecekleri bir yuvada uygarlığın yapıcı birer ortağı olmaları için gerekli koşulları sunmak.

× Online Destek