patnos Konakbey Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 18:23

patnos Konakbey Ortaokulu

patnos Konakbey Ortaokulu
Son Güncelleme :

11 Temmuz 2018 - 1:41

AĞRI – PATNOS Konakbey Ortaokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Patnos ilçesinin Konakbey köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 90 km, Patnos ilçe merkezine olan uzaklığı ise 11 km’dir. Okul yolu asfalttan oluşmaktadır. Okul, 7 öğretmen ve 5 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet ve kütüphane imkanı mevcuttur.  Ancak okulun lojmanı bulunmamaktadır.  Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, NORMAL  öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Öğrencilerimize sadece öğreten değil onları yaşama hazırlayan, gelişme ve yenilenmeyi devamlı yaşayan, öğrencilerimizin başarı ve kalite düzeyi ile Türkiye´nin önde gelen okulları arasında örnek ve öncü bir okul olmak.

MİSYON

Atatürk´çü düşüncenin ışığı altında; kendisine ve ülkesine sorumlu, gelişimini çağın gelişmişlik düzeyi ile sınırlandırmayan, düşüncelerini özgürce ifade edebilen; dürüst, paylaşımcı, kendisine güvenen, mutlu, çevreye duyarlı, barışçı gençler yetiştirmek.

× Online Destek