patnos Kazanbey Sarısu İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 16:51

patnos Kazanbey Sarısu İlkokulu

patnos Kazanbey Sarısu İlkokulu
Son Güncelleme :

18 Temmuz 2018 - 3:38

AĞRI – PATNOS Kazanbey Sarısu İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Patnos ilçesinin Pirömer köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 100 km, Patnos ilçe merkezine olan uzaklığı ise 18 km’dir. Okula ulaşım servis ile sağlanmaktadır. Okul, 1 öğretmen ve 1 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet imkanı mevcut iken kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun  1 adet lojmanı olmasına karşın lojman kullanılmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, TAM GÜN  öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Davranışlarıyla çevresine örnek olan, günün gelişen teknolojisine ayak uydurabilen ve kendini sürekli geliştiren, yetenek ve kabiliyetleri oranında mesleki ve akademik alana bilinçli bir şekilde yönelebilen, ülkemizi çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine çıkaracak bireyler yetiştirmek.

MİSYON

Biz; Atatürk İlke Ve İnkılâplarına bağlı, Milli Eğitimin amaçları doğrultusunda barış içinde, çağdaş bir dünya için; yaratıcı, akılcı, özgür bireyler yetiştirmek için varız.

 

× Online Destek