patnos Karbasan Balcılar İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 17:38

patnos Karbasan Balcılar İlkokulu

patnos Karbasan Balcılar İlkokulu
Son Güncelleme :

17 Temmuz 2018 - 2:15

AĞRI – PATNOS Karbasan Balcılar İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Patnos ilçesinin Karbasan Balcılar mezrasında bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 137 km,  Patnos ilçe merkezine olan uzaklığı 37 km’dir. Okula ulaşım köy minibüsleri olmamasından dolayı şahsi arabalarla sağlanmaktadır. Okul, 1 öğretmen ve 1 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet imkanı mevcut iken kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun 1 adet, kullanılabilir durumda olan lojmanı da bulunmaktadır. Okul, soba ile ısıtılmaktadır. Okul, NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

Okula yeni bilgiler eklenecektir…

VİZYON

Öğrencilerimizin zeka düzeyleri,kabiliyetleri ölçüsünde en üst düzeye çıkararak onların eğitimine karşı olumlu tutum geliştirmeleri sağlamak ve teknolojinin en son teknikleriyle yenilikçi toplum tarafından benimsenen ve örnek gösterilen eğitim öğretim yuvası olmaktır.

MİSYON

Karşılaştığı sorunlara akılcı çözümler üreten,hür ve demokratik düşüne,bilimsel metotlarla eğitilmiş, çağdaş düşünce yapısına sahip, yaratıcı, bilinçli ve kendine güvenen bireyler yetiştirmektir.

 

× Online Destek