AĞRI - PATNOS - Karatoklu İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 20:50

AĞRI – PATNOS – Karatoklu İlkokulu

AĞRI – PATNOS – Karatoklu İlkokulu
Son Güncelleme :

01 Temmuz 2018 - 2:00

AĞRI – PATNOS  Karatoklu ilkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Patnos ilçesinin Karatoklu köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 78 km, Patnos ilçe merkezine olan uzaklığı ise 4 km’dir.  Okula ulaşım sıkıntısı bulunmamakla birlikte ulaşım servislerle sağlanmaktadır. Okul, 2 öğretmen ve 2 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet ve kütüphane imkanı mevcut değildir. Ancak okulun kullanılabilir durumda, 1 adet lojmanı bulunmaktadır. Okul, soba ile ısıtılmaktadır. Okul, NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Öğrencilerimizin zeka düzeyleri,kabiliyetleri ölçüsünde en üst düzeye çıkararak onların eğitimine karşı olumlu tutum geliştirmeleri sağlamak ve teknolojinin en son teknikleriyle yenilikçi toplum tarafından benimsenen ve örnek gösterilen eğitim öğretim yuvası olmaktır.

MİSYON

Karşılaştığı sorunlara akılcı çözümler üreten,hür ve demokratik düşüne,bilimsel metotlarla eğitilmiş, çağdaş düşünce yapısına sahip, yaratıcı, bilinçli ve kendine güvenen bireyler yetiştirmektir.

× Online Destek