patnos İbrahim Karaoğlanoğlu İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 18:14

patnos İbrahim Karaoğlanoğlu İlkokulu

patnos İbrahim Karaoğlanoğlu İlkokulu
Son Güncelleme :

11 Temmuz 2018 - 3:18

AĞRI – PATNOS İbrahim Karaoğlanoğlu İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Patnos ilçesinde bulunan okulun ilçe merkezine olan uzaklığı 2 km, Ağrı il merkezine olan uzaklığı ise 92 km’dir. Okul, Çay Mahallesi Ziyaret Yolu üzerinde bulunmaktadır. Okul, 22 öğretmen ve 13 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet imkanı mevcut iken, kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun lojmanı da bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, İKİLİ öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Öğrencimizi bir üst öğrenime ve özellikle hayata; ruh beden sağlığı yerinde, kendisine güvenen, bilgili konuşkan ve başkalarının haklarını en az kendi hakki kadar gözeten, çalışkan, sınavlarda basarili olan, sosyal ve kültürel olarak sürekli öne çıkan, olumlu davranışlarıyla dikkat çeken öğrenciler yetiştirmek ve veli-okul, veli-öğrenci is birliğinin en üst düzeyde olsun, okuldaki bütün personelin üstlenmiş olduğu rolü ve sorumluluğunu bilsin ve üstlenmiş olduğu rolü başkalarına örnek olacak şekilde oynasın istiyoruz. Türkiye Cumhuriyeti Anayasasına bağlı ve Türk Milli Eğitiminin Amaç ve İlkeleri doğrultusunda nesiller yetiştirmektir.

MİSYON

Verimliliği yüksek, Karar alma süreci hızlı, Daha az kaynakla daha fazla ve kaliteli hizmet üreten, Sürekli gelişmeyi hedefleyen, Daha iyi olma anlayış ve gayreti içinde olan, Ürüne ve sürece odaklı, Sevilen bir kurum çalışanların memnun olduğu, Hizmeti alanın memnun olduğu, Güvenilir ve tutarlı, Lider ve yol gösteren, Halkla bütünleşmiş, Sorunları ortaya çıkmadan tespit edilen, Sorunu oluşturan nedenleri uzlaşarak çözebilen, Lider anlayışlı, Cezalandırıcı değil, önleyici ve yol gösteren, Öğrenciye odaklı, BİR KURUM OLARAK TOPLUMA HİZMET VERMEKTİR Türkiye Cumhuriyeti Anayasasına bağlı ve Türk Milli Eğitiminin Amaç ve İlkeleri doğrultusunda hedeflenen özel, genel ve uzak hedefleri başarmak ve mutluluğunu toplumca paylaşmaktır.

 

 

× Online Destek