patnos Hisar İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

3 Temmuz 2022 - 17:07

patnos Hisar İlkokulu

patnos Hisar İlkokulu
Son Güncelleme :

18 Temmuz 2018 - 1:50

AĞRI – PATNOS Hisar İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Patnos ilçesinin Hisar köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 99 km, Patnos ilçe merkezine olan uzaklığı ise 12 km’dir. Okula ulaşım özel araçlarla sağlanmaktadır. Çünkü toplu taşıma aracı yoktur ve servis tutma ihtimali tek öğretmen sebebiyle oldukça azdır. Okul, 1 öğretmen ve 1 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet ve kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun lojmanı da bulunmamaktadır. Okul, soba ile ısıtılmaktadır. Okul, TAM öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Davranışlarıyla çevresine örnek olan, günün gelişen teknolojisine ayak uydurabilen ve kendini sürekli geliştiren, yetenek ve kabiliyetleri oranında mesleki ve akademik alana bilinçli bir şekilde yönelebilen, ülkemizi çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine çıkaracak bireyler yetiştirmek.

MİSYON

Biz; Atatürk İlke Ve İnkılâplarına bağlı, Milli Eğitimin amaçları doğrultusunda barış içinde, çağdaş bir dünya için; yaratıcı, akılcı, özgür bireyler yetiştirmek için varız.

 

× Online Destek