patnos Güvercinli İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 17:03

patnos Güvercinli İlkokulu

patnos Güvercinli İlkokulu
Son Güncelleme :

18 Temmuz 2018 - 2:06

AĞRI – PATNOS Güvercinli İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Patnos ilçesinin Güvercinli köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 122 km,  Patnos ilçe merkezine olan uzaklığı ise 42 km’dir. Okula ulaşım köy servisleriyle sağlanmaktadır. Okul, 4 öğretmen ve 4 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet imkanı mevcut iken kütüphane imkanı mevcut değildir. Ancak okulun 1 adet lojmanı olmasına karşın lojman kullanılmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

TOPLUMDA TERCİH EDİLEN VE TAKDİR GÖREN, SEVİLEN VE ÖRNEK ALINAN, ÇEVRESİNE GÜZEL ÖRNEK OLMAYI BAŞARMIŞ, ŞAHSİYETLER YETİŞTİRMEK. NİTELİKLİ, ÖNCÜ VE SAYGIN, VELİLER, ÖĞRENCİLER VE ÖĞRETMENLERCE TERCİH EDİLEN KURUMSAL KİMLİĞİ OTURMUŞ BİR OKUL HALİNE GELMEK.

MİSYON

MİSYON TÜRK MİLLİ EĞİTİMİ´NİN AMAÇLARI DOĞRULTUSUNDA, ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINA BAĞLI, VATANINI VE MİLLETİNİ SEVEN, MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERİNE, İNSAN HAKLARINA SAYGILI, SÜREKLİ KENDİNİ YENİLEYEREK GELİŞMELERİ TAKİP EDEN, ÖZGÜVENİ YÜKSEK BİREYLER YETİŞTİRMEK.

 

× Online Destek