AĞRI - PATNOS - Günbeli İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 20:18

AĞRI – PATNOS – Günbeli İlkokulu

AĞRI – PATNOS – Günbeli İlkokulu
Son Güncelleme :

01 Temmuz 2018 - 4:26

AĞRI – PATNOS Günbeli İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Patnos ilçesine Günbeli köyünün Doğansu bucağında bulunan okulun  Ağrı il merkezine olan uzaklığı 120 km, Patnos ilçe merkezine olan uzaklığı ise 17 km’dir. Okula ulaşım köy minibüsleriyle sağlanmaktadır. Ayrıca şartlar oluşursa özel servislerle de ulaşım sağlanabilmektedir.  Okul, 5 öğretmen ve 5 derslik ile faaliyet göstermektedir.     Okulun İnternet imkanı mevcut iken, kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun 1+1 odalı, lojmanı da bulunmaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, TAM öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Bu okul; – Öğrencilerin severek geldiği, – Mutlu olduğu, – Bireysel özelliklerinin geliştirildiği; – Örnek insan olmanın gereklerinin kavratıldığı; – Çağdaş bilgi ve değer yargılarının öğretildiği bir merkez haline getirilecektir.

MİSYON

Öğrencileri sevmek, – Yeteneklerinin gelişmesine katkıda bulunmak, – Kendilerine güvenmelerini sağlamak; – Örnek insan olma yolunda adım adım ilerlemelerine katkıda bulunmak ve – 21. y.y.’ın gerektirdiği bilgi ve becerileri kazanmalarına yardım etmektir.

× Online Destek