AĞRI - PATNOS - Gökçeali İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 19:17

AĞRI – PATNOS – Gökçeali İlkokulu

AĞRI – PATNOS – Gökçeali İlkokulu
Son Güncelleme :

04 Temmuz 2018 - 1:29

AĞRI – PATNOS Gökçeali İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Patnos ilçesinin Gökçeali köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 125 km, Patnos ilçe merkezine olan uzaklığı 26 km’dir. Okul, 3 öğretmen ve 3 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet ve kütüphane imkanı mevcut değildir.. Ayrıca okulun 1 adet lojmanı bulunmasına karşın ana sınıfı olarak  kullanılmaktadır. Okul, soba ile ısıtılmaktadır. Okul, NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Hedefimize giden yolda öğrencilerimize rehberlik edecek,karşılaştığımız engelleri aşmada yardımcı olacak “ÖRNEK VE GELECEĞE IŞIK TUTAN” BİR OKUL OLMAK.

MİSYON

Okulumuz için belirlenmiş olan eğitim-öğretim programını çevre faktörlerini de dikkate alarak ve verimli bir şekilde uygulamak.Öğrencilerin kabiliyetlerine ve ihtiyaçlarına uygun bir eğitim hizmeti sunmak.Onların sosyo-kültürel ve ekonomik ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikleri geliştirmelerine ortam hazırlamak ve okulda öğrenmenin kalitesi artırmak temel işlevimizdir.

× Online Destek