AĞRI - PATNOS - Ertuğrul Gazi İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 18:50

AĞRI – PATNOS – Ertuğrul Gazi İlkokulu

AĞRI – PATNOS – Ertuğrul Gazi İlkokulu
Son Güncelleme :

04 Temmuz 2018 - 3:33

AĞRI – PATNOS Ertuğrul Gazi İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Patnos ilçesinin merkezinde bulunan okula herhangi bir ulaşım sıkıntısı yoktur. Okul, 14 Nisan Mahallesi Molla İbrahim Yolu üzerinde bulunmaktadır. Okul, 22 öğretmen ve 16 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet imkanı mevcut iken, Kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun lojmanı da bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul,  NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Eğitimde kalite ve başarıları ile fark yaratan seçkin bir kurum olmaktır.

MİSYON

Mutlu, özgüvenli, başarılı, sağlıklı, ilkeli, duyarlı, açık fikirli, araştıran-sorgulayan, iletişim becerileri gelişmiş, öğrenmeye ve yeniliklere açık, öz değerlendirme yapabilen, işbirliğine yatkın, yaratıcı ve eleştirel düşünen, akılcı, cesaretli, çok yönlü gelişimi önemseyen, kendi öğrenmesinin sorumluluğunu alan, ulusal kültürünü özümsemiş, Atatürk ilke ve devrimlerini içselleştirmiş aynı zamanda küresel bakış açısına sahip bireyler yetiştirmektir.

× Online Destek