AĞRI - PATNOS - Ergençli İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 20:23

AĞRI – PATNOS – Ergençli İlkokulu

AĞRI – PATNOS – Ergençli İlkokulu
Son Güncelleme :

01 Temmuz 2018 - 3:57

AĞRI – PATNOS Ergençli İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Patnos ilçesine Ergençli köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 120 km,Patnos ilçe merkezine olan uzaklığı ise 28 km’dir. Okula ulaşım servisle sağlanmaktadır. Okul, 6 öğretmen ve 5 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun kütüphane imkanı mevcut iken, İnternet imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun lojmanı da bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, TAM GÜN öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Öğrencilerimizin zeka düzeyleri kabiliyetleri ölçüsünde en üst düzeye çıkararak onların eğitimine karşı olumlu tutum geliştirmeleri sağlamak ve teknolojinin en son teknikleriyle yenilikçi toplum tarafından benimsenen ve örnek gösterilen eğitim ve öğretim yuvası olmaktır.

MİSYON

Karşılaştığı sorunlara akılcı çözümler üreten,hür ve demokratik düşünen,bilimsel metotlarla eğitilmiş,çağdaş düşünce yapısına sahip,yaratıcı,bilinçli ve kendine güvenen bireyler yetiştirmektir.

× Online Destek