patnos Doğansu Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 18:02

patnos Doğansu Ortaokulu

patnos Doğansu Ortaokulu
Son Güncelleme :

16 Temmuz 2018 - 2:01

AĞRI – PATNOS Doğansu İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre

Ağrı ilinin Patnos ilçesinin Doğansu köyünde bulunan okulun Patnos ilçe merkezine olan uzaklığı ise 14 km’dir. Okula ulaşım Malazgirt dolmuşları ve Doğansu köy minibüsleriyle sağlanmaktadır. Okul, 38 öğretmen ve 12 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet ve kütüphane imkanı mevcuttur. Ancak okulun lojman imkanı bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, İKİLİ, KARMA öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Öğrencilerimizin zeka düzeyleri kabiliyetleri ölçüsünde en üst düzeye çıkararak onların eğitimine karşı olumlu tutum geliştirmeleri sağlamak ve teknolojinin en son teknikleriyle yenilikçi toplum tarafından benimsenen ve örnek gösterilen eğitim ve öğretim yuvası olmaktır.

MİSYON

Ulaştığı sorunlara akılcı çözümler üreten,hür ve demokratik düşünen,bilimsel metotlarla eğitilmiş,çağdaş düşünce yapısına sahip,yaratıcı,bilinçli ve kendine güvenen bireyler yetiştirmektir.

× Online Destek