AĞRI - PATNOS - Dizginkale İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 18:33

AĞRI – PATNOS – Dizginkale İlkokulu

AĞRI – PATNOS – Dizginkale İlkokulu
Son Güncelleme :

11 Temmuz 2018 - 0:56

AĞRI – PATNOS Dizginkale İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Patnos ilçesinin Dizginkale köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 118 km, Patnos ilçe merkezine olan uzaklığı 36 km’dir.  Okula ulaşım servis ile sağlanmaktadır. Okul, 1 öğretmen ve 1 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet imkanı mevcut iken kütüphane imkanı mevcut değildir. Ancak okulun 1 adet lojmanı bulunmaktadır.  Okul, soba ile ısıtılmaktadır. Okul, TAM GÜN öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Davranışlarıyla çevresine örnek olan, günün gelişen teknolojisine ayak uydurabilen ve kendini sürekli geliştiren, yetenek ve kabiliyetleri oranında mesleki ve akademik alana bilinçli bir şekilde yönelebilen, ülkemizi çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine çıkaracak bireyler yetiştirmek.

MİSYON

Biz; Atatürk İlke Ve İnkılaplarına bağlı, Milli Eğitimin amaçları doğrultusunda barış içinde, çağdaş bir dünya için; yaratıcı, akılcı, özgür bireyler yetiştirmek için varız.

 

× Online Destek