AĞRI - PATNOS - Cumhuriyet Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 19:33

AĞRI – PATNOS – Cumhuriyet Ortaokulu

AĞRI – PATNOS – Cumhuriyet Ortaokulu
Son Güncelleme :

04 Temmuz 2018 - 0:27

AĞRI – PATNOS Cumhuriyet Ortaokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrının Patnos ilçesinin merkezinde bulunan okula herhangi bir ulaşım sıkıntısı yoktur. Okul, Cami mahallesi Yeni cami yanında bulunmaktadır. Okul, 11 öğretmen ve 11 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet ve kütüphane imkanı mevcuttur. Ancak okulun lojmanı bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, İKİLİ  öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

KURUMDA ÖNDER EĞİTİMDE ÖRNEK ÖĞRETİMDE ÇAĞDAŞ

MİSYON

Atatürk ilke ve devrimleri temelinde çağdaş ,laik, demokratik eğitim sunmak. Değişip gelişen bilgi dünyasına ayak uydurabilmek için ,bir örgüt kültürü içinde sürekli öğrenilebilen bireyler yetiştirmek. Bireyleri heyecanlı ,dinamik ve uyumlu kılan ortamlar oluşturarak örgüt motivasyonunu sürekli arttırmak. Çağdaş bilimsel kurumlarla , sivil toplum örgütleri ile işbirliği yaparak , öğrencilerin bilgi beceri ve yetenekleri doğrultusunda gelişmeleri sağlamak. Türk Milletini çağdaş uygarlığın yapıcı, yaratıcı, seçkin bir ortağı yapma amacına ulaşmak için Cumhuriyet Ortaokulu olarak üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmektir.

× Online Destek