AĞRI - PATNOS - Cengiz Topel Ortaokului - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

15 Mayıs 2022 - 20:54

AĞRI – PATNOS – Cengiz Topel Ortaokului

AĞRI – PATNOS – Cengiz Topel Ortaokului
Son Güncelleme :

01 Temmuz 2018 - 5:05

AĞRI – ELEŞKİRT Cengiz Topel Ortaokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Patnos ilçesinin merkezinde bulunan okula herhangi bir ulaşım sıkıntısı yoktur. Okul, Atatürk Mahallesi Said- i Nursi Caddesinde bulunmaktadır. Okul, 35 öğretmen ve 25 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun kütüphane ve İnternet imkanı mevcuttur. Ancak okulun lojmanı bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, İKİLİ öğretim şekliyle öğretim vermektedir. Okul, futsal turnuvası, basketbol turnuvası, voleybol turnuvası minikler futbol turnuvası gibi sportif faaliyetler yürütmektedir. Ayrıca okul, Periyodik Cetvel ve Pi Günü etkinliği gibi bilimsel çalışmalar da yapmaktadır. Okul, iyi liselere öğrenciler yerleştirmekte oldukça başarılıdır.

VİZYON

Akademik ve etik standartları en üst düzeyde olan bir eğitim kurumu amaçlıyoruz.

MİSYON

Öğrencilerimizin entelektüel ve insani niteliklerini geliştirerek kendilerine güvenen, ahlaklı, lider nitelikli, sorgulayan ve sorumluluk sahibi vatandaşlar olmalarını amaçlamaktadır.

 

× Online Destek