patnos Çaputlu Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 17:32

patnos Çaputlu Ortaokulu

patnos Çaputlu Ortaokulu
Son Güncelleme :

17 Temmuz 2018 - 2:44

AĞRI – PATNOS Çaputlu Ortaokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Patnos ilçesinin Çaputlu köyünde bulunan okulun Patnos ilçe merkezine olan uzaklığı 35 km’dir. Okula ulaşım öğretmen servisleriyle sağlanmaktadır. Okul, 9 öğretmen ve 7 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet  imkanı mevcut iken kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun lojmanı da bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, TAM GÜN öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Çaputlu Ortaokulu olarak biz düşünen, düşündüğünü ifade edebilen, çağın değişme ve gelişimlerine açık, teknolojiyi alabildiğine kullanan, öğrenmeyi temel ihtiyaç kabul eden, en az bir yabancı dil bilen, üstün karakterli fertler yetiştirmektir.

MİSYON

Türk Milli Eğitimin temel amaçları doğrultusunda, Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, çağın bilgi ve teknolojisiyle donanmış, kendine güvenen, sevgiyi, saygıyı, hoşgörüyü esas alan, vatanını ve milletini seven fertler yetiştirmektir.

× Online Destek