patnos Çaputlu İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 17:12

patnos Çaputlu İlkokulu

patnos Çaputlu İlkokulu
Son Güncelleme :

18 Temmuz 2018 - 1:28

AĞRI – PATNOS Çaputlu İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Patnos ilçesinin Çaputlu köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 115 km,  Patnos ilçe merkezine olan uzaklığı ise 35 km’dir. Okula ulaşım öğretmen servisleriyle sağlanmaktadır. Okul, 7 öğretmen ve 6 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet imkanı mevcut iken kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun lojmanı da bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, TAM GÜN öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Çaputlu İlkokulu olarak biz düşünen, düşündüğünü ifade edebilen, çağın değişme ve gelişimlerine açık, teknolojiyi alabildiğine kullanan, öğrenmeyi temel ihtiyaç kabul eden, en az bir yabancı dil bilen, üstün karakterli fertler yetiştirmektir.

MİSYON

Türk Milli Eğitimin temel amaçları doğrultusunda, Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, çağın bilgi ve teknolojisiyle donanmış, kendine güvenen, sevgiyi, saygıyı, hoşgörüyü esas alan, vatanını ve milletini seven fertler yetiştirmektir.

× Online Destek